Registrácia dovezeného kozmetiky

Registrácia dovezeného kozmetiky
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Pochopenie Číne nariadenie pre dovážané kozmetiky

Colné odbavenie a voľného predaja v Číne, musia byť schválené všetky importované kozmetiky CFDA (Čína Food and Drug Administration).

V Číne, podľa quot; Kozmetika zdravie dohľad Regulationsquot; kozmetiky sú denne používané chemické prípravky nanáša na povrch, akúkoľvek časť povrchu ľudského tela (kože, vlasov, nechtov a pier atď.) prostredníctvom rozmazaniu, postrek alebo iné podobné metódy udržať telo čistiť, ako sa zbaviť nežiaduce pach, chrániť pokožku, tvoria tvár a zvýšiť krásu vzhľad.

Podľa tejto definície, ústna voda, zubná pasta atď nie sú kozmetiky.
Je pozoruhodné, že vlastne zubná pasta je považovaný kozmetiky teraz v Číne, ale schválenie od CFDA nie je potrebná. Pre tuhé mydlo, ktorý patrí do kozmetiky, schválenie od CFDA vo všeobecnosti nie je potrebné buď.

V Číne, kozmetiky sú rozdelené do dvoch typov a riadené ako taký: špeciálne použitie kozmetiky (špeciálna kozmetika) a non-špeciálne použitie kozmetiky (non-špeciálnej kozmetiky, normálne kozmetiky). Špeciálna kozmetika nájdete v kozmetike používa na výživu vlasov, farbenie vlasov, vlasy trvalú, odstránenia vlasov, prsný masáž, telesnej stavby, odstránenie pachu, flíček odstraňovanie (vrátane bielenie zubov výrobky) a anti-úpal. Ostatné kozmetika patrí-špeciálnej kozmetiky.

V návrhu quot; Kozmetika zdravie dohľad Regulationsquot; (revízie verzia), definícia kozmetiky sú definované ako #39; výrobky, ktoré sú aplikované na povrchu ľudského tela (pokožku, vlasy, nechty a pery atď), zuby a ústnu sliznicu na účely čistenia, chráni, skrášľuje, úpravou a ich udržiavanie v dobrom stave #39; Špeciálna kozmetika nájdete farbenie vlasov, vlasy trvalú, bielenie, antisunburn kozmetiky a iných kozmetických výrobkov, ktoré CFDA považuje za potrebné na zvládnutie ako špeciálny kozmetiky.

V súčasnosti dovážané kozmetiky vyhodnotí a schválené podľa Čína centrálnej FDA (CFDA)---dovezené kozmetiky zápis, ktorý možno nazvať ako kozmetika registrácia CFDA, Čína domáce špeciálne kozmetiky tiež vyhodnotí a schválené CFDA, ale Čína domáce-špeciálnej kozmetiky hodnotia Čína miestnych FDA (L-FDA)---môže byť označovaný ako kozmetika registrácia Čína FDA.

Registračné formality špeciálne kozmetiky a dovezené-špeciálnej kozmetiky je veľmi podobný. Hlavný rozdiel je rozdiel na skúšobných položkách.

Oznámenie Čína domáce-špeciálnej kozmetiky sa nazýva #39; Zaznamenávať upozornenia #39;: v zásade L-FDA nie je zodpovedný pre hodnotenie kvality dokumentácie oznámenia, oznámenie L-FDA je pre formálny skontrolovať, či požadované dokumenty sú vynechal, a či existujú kritické alebo zjavné keďž.

Je plánované hodnotenia dovážaného non-špeciálne kozmetiky postúpené Čína miestnych FDA.

Mechy graf ilustruje vzťah rôznych kozmetických prípravkov.

Registrujúci kozmetiky sa výrobca kozmetiky. Mýtny výroby, ak posledného výrobného kroku kontaktovania kozmetiky obsah vnútri Číny, potom kozmetiky patria do Číny domácej kozmetiky. Ak je posledný krok mimo Číny, potom kozmetiky patria do dovážaných kozmetických výrobkov.

Zámorské výrobca kozmetiky vymenuje Čína miestna spoločnosť ako jeho zástupca zodpovedný za registráciu kozmetiky v Číne.

Schválenie kozmetické hodnotenej a schválenej CFDA platí 4 roky. Rozšírenie typového schválenia sa uplatňujú štyri mesiace pred uplynutím doby.

Niektoré testy sa vykonajú registráciu kozmetiky, vrátane mikrobiológia test, sanitárne chémie a toxikológie test. Testy na zvieratách (napr test na iritáciu očí, ako súčasť toxikologické skúšky) v akreditovanom čínsky je povinné špeciálne použitie kozmetiky (dovážaných alebo domácich Číny). Testy na zvieratách v akreditovanom čínskych registráciu dovážaných-špeciálne použitie kozmetiky je v súčasnosti stále povinné, hoci testy pre Čína domáce-špeciálne použitie kozmetiky sú už voliteľné.

Podľa skúseností Randis registráciu dovážaných non-špeciálne použitie kozmetiky trvá 4-6 mesiacov a registrácia špeciálne použitie kozmetiky trvá približne 8-12 mesiacov. Registrácie času obsahuje dve časti, jedna je vzorka test v akreditovanom, jeden je CFDA Hodnotenie a schvaľovanie.

Potrebné poplatok kozmetiky registrácie zahŕňa poplatok pre laboratórne testy, poplatok za poplatok notarizations (vymenovanie Čína zástupcu, voľný predaj certifikát, GMP alebo ISO certifikácia, atď) a iných poplatkov napr preklad poplatok. Výšku poplatku testovanej vzorky sa líšia na druhy kozmetiky a kozmetických ingrediencií. Test predmety rôznych druhov kozmetiky možno rôzne (tabuľka nižšie ako príklad). Konkrétne, niektoré testy na ľudské telo môže byť potrebný pri niektoré špeciálne použitie kozmetiky, napríklad ľudské náplastí test pre flíček odstránenie kozmetiku.
Niektoré špeciálne zloženie vyžaduje dodatočné testy. Napríklad, zložka fenoxyetanolu vyžadujú zistiť koncentráciu fenol a dioxane v kozmetike.

Test predmety pre Non-špeciálne použitie kozmetiky


Skúšobné predmety

VlasyPoužitie výrobkov

Starostlivosť o pleť

Make-up produktov

Prípravky na nechty

Za

digestory

Všeobecné pleť

Prístupné očné starostlivosť o pleť

Oplachovanie čisté produkty

Dovolenky na čisté produkty

Všeobecné Make-up produktov

Make-up produktov pre oko

Make-up produkty na pery

Lak na nechty

Odstraňovač laku na nechty

Microor

ganizmu

 

Olovo, ortuť, arzén

Metanol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akútne podráždenie kože

  

 

 

 

Dráždivosť očí


 

 

 

 

 

Opakované kožná dráždivosť

 

 

 

 

 


Test predmety pre špeciálne použitie kozmetiky

Skúšobné predmety

výživu vlasov

Body Stavebné

farbenie vlasov

perm vlasy

Anti-úpal

Odstránenie pachu

flíček odstránenie

odstránenia vlasov

Mikroorganizmus

Olovo, ortuť, arzén

Chlormethine, Cantharidin
Oxidačné farbenie vlasov
Kyseliny sulfanyloctovejHormónMethanal
Fenol, hydrochinón
Suncream Agent
pH


Dráždivosť očí


Akútne podráždenie kože
Opakované dráždenie kože
Kožné citlivosti testu

Test fototoxicity kože


Salmonella Typhimurium/reverzné mutácie


V in Vitro Test chromozómovej odchýlky v bunkách cicavcov


Testy kozmetiky na ľudské telo

Randis Chemwise je úspešný agent, ktorý sa špecializuje na ponuku profesionálnych poradenských služieb registrácie dovážaných kozmetických výrobkov. Sme vybavení skupina kvalifikovaných dovážané kozmetiky registráciu konzultant a profesionálne vedenie tímu k vašim službám. Mali môže byť potrebné náš servis, zavolajte nám!

Vyšetrovanie