Čína potravín získate registráciou

Čína potravín získate registráciou
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Pochopenie Číne potravinách kontaktné

Dopredu
Neexistuje žiadny jednoznačný nariadenia konkrétne o materiáloch prichádzajúcich do styku a články (sovietsko-Fínsku) v Číne. Matka zákon #39; Bezpečnosti potravín, zákon č. 39; dáva principiálne požiadavky.

Počas rozvoja Číny sovietsko-Fínsku riadenia sovietsko-Fínsku riadiaci systém je tvorený ako je uvedené nižšie,

Jedlo kontaktné materiály a predmety (sovietsko-Fínsku) sú materiály a predmety, ktoré za normálnych podmienok používania možno očakávať na styk s potravinami, alebo alebo ich súčasti môžu byť prevedené do potravín, vrátane obalové materiály a nádoby na balenie a obsahujúce potraviny a potravinárske prídavné látky, riad, kuchynské ware, maľovanie/povlak/atrament/lepidlo atď, ktoré môžu priamo alebo nepriamo na styk s potravinami (priamy kontakt s potravinami kontakt s nepriamym potravinami), ako aj stroje, potrubia, dopravníkové pásy, nádoby, riad, riad, ktorý bude priamo na styk s potravinami počas výroby, spracovania, balenia, prepravy, skladovania a používania potraviny. Skrátiť, sovietsko-Fínsku patrí obalov, Dóza na potraviny, nástroje a zariadenia. Detergenty, dezinfekčné a verejný vodovod zariadenie sú vylúčené (ako sa spravujú samostatne).

Prídavné látky v kontakte alebo kontajner potravinárske prídavné látky (aditíva používané na sovietsko-Fínsku) odkazovať na látky, ktoré sa pridávajú počas výroby sovietsko-Fínsku, ktoré sú užitočné pre zlepšenie kvality, charakteristika sovietsko-Fínsku, a ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu, charakteristika sovietsko-Fínsku tak plniť ich zamýšľané použitie. Prídavné látky v kontakte aj pomocné technologické látky pridané počas výroby sovietsko-Fínsku zabezpečiť proces výroby ide hladko, kým nie je pre zlepšenie kvality, charakteristika sovietsko-Fínsku.

Z popisu je zrejmé, že un-úmyselne pridané látky nepatria do prídavných kontakt.

Povolené sovietsko-Fínsku (vrátane ich suroviny) sú tieto pokrytých súvisiacich Čína hygienických noriem. Povolených prídavných látok kontaktu sú tieto podľa štandardu GB 9685 #39; Hygienické normy pre použitie prídavných látok v potravinárskych obalov a obalových materiálov #39;.

Nové sovietsko-Fínsku (vrátane ich suroviny), nové potraviny kontaktujte prídavných látok, ako aj uplatňovanie rozsah pôsobnosti a využitie expanzia povolených sovietsko-Fínsku (vrátane ich suroviny) a kontakt povolených potravinárskych prídavných látok musí schváliť NHFPA (China National Health a plánovanie rodiny Komisia) v pred použitím v Číne. Výnimky sú povolené, založené na princípe TTC a pre ne-úmyselne pridané látky.

Základnou požiadavkou a dodržiavania zásady
1. migrácia množstvo látky zo sovietsko-Fínsku jedlo nemalo poškodiť ľudské zdravie.
2. sovietsko-Fínsku nesmie spôsobiť zmena potravinovej zložky, zloženie potravín, potraviny farba/vôňa/chuť, atď, a zvyčajne nebude vytvárať technické účinok potravín.
3. toxikologické prahové obavy (TTC) princípu: pre nové látky, ktoré nemožno kontaktovať priamo s jedlom a sú oddelené od potravín účinná bariéra vrstvy, sovietsko-Fínsku výrobca vykonať posúdenie bezpečnosti a ovládať ich tak na obmedzenie ich množstva migrácie do potravín viac ako 0,01 mg/kg. CMR a nano materiály nie sú uplatniteľné na TTC princíp.
4. množstvo látky použité v sovietsko-Fínsku byť minimalizovaný na premise je schopný dosiahnuť svoje očakávané účinky.
5. látky používané v sovietsko-Fínsku spĺňajú špecifikácie súvisiace kvality a bezpečnostných noriem.
6. sovietsko-Fínsku zasadá súvisiace bezpečnostné normy.
7. ne-úmyselne pridané látky (nečistôt v sovietsko-Fínsku, reakčné produkty počas výrobného procesu, produkty rozkladu počas výroby/využitie/podnikania FMCA) vyhodnotí a kontrolované, ich migráciu do potravín musí spĺňať požiadavku 1 ~ 3 vyššie.

Informácie o výrobku:
Konkrétne, sovietsko-Fínsku poskytovali informácie, vrátane hlavný materiál, vyhlásenie o zhode o uplatnených nariadením/noriem, obmedzené látky a ich limit, vyhodnotenie informácií o ne-úmyselne pridané látky.
Sovietsko-Fínsku tiež uvedené ako #39; Pre kontakt s potravinami použiť #39; #39; Pre balenie potravín používať #39; alebo podobného znenia, alebo označené symbolom nasledovné (lyžicou a tyčinky),

Aplikácia
Požiadať o schválenie nových sovietsko-Fínsku (vrátane ich suroviny), nové prídavné kontaktov, ako aj aplikácie rozsah pôsobnosti a využitie rozšírenie povolených sovietsko-Fínsku (vrátane ich suroviny) a povolených prídavných látok kontaktné, nasledujúce materiály pripravené a predložené. Na hodnotenie a schvaľovanie sú zodpovednosť Číny,
1. fyz-chemické vlastnosti.
VR: topenia, teplota varu bodu, rozklad bod, rozpustnosť, nečistôt analýzy, analýzy možné vzájomné reakcie s jedlom #39; s zložiek.
2. technický stav nevyhnutnosti, použitie a využitie.
Vrátane očakávaného používania, rozsah použitia, minimálna a maximálna dávka pre zamýšľaný účinok, druh jedla kontakt (voda-príkrmy, nízkotučné potraviny, kyslé potraviny, potraviny s obsahom etanolu, atď), teplotu a trvanie pre kontakt s potravinami, či sovietsko-Fínsku bude znovu použité, špecifický migračný Limit (SML) v prípade potreby, atď...
3. výrobný proces.
4. kvalita špecifikácie, skúšobná metóda a Skúšobná zostava.
5. toxicita posúdenie údajov:
Ak špecifická migrácia (SM) je lt; 0,01 mg/kg potraviny: QSAR analýzy a iné informácie dostupnej literatúry.
Ak SM 0,01 ~ 0,05 mg/kg potravy, potom AMES, Ames test správa, cicavcov erytrocytov mikronukleárny Test, In vitro cicavcov chromozómové aberácie Test alebo In vitro cicavčích buniek gén mutačného testu.
Ak SM je 0,05 ~ 5.0t mg/kg potravy, potom 90-dňový orálny test toxicity je tiež potrebná.
Ak SM je 5,0 ~ 60 mg/kg potravy, potom test akútnej orálnej Toxicity toxicity, Test dvojgeneračnej reprodukčnej Toxicity, teratogenity, chronické perorálne Test Toxicity a karcinogenity Test sú tiež potrebné.
Pre polyméry (Mwgt; 1 000 Da), sa poskytnú informácie toxicity všetkých monomérov.
6. migrácia množstvo a/alebo zvyškové množstvo, odhadovaný príjem v potrave a metódy hodnotenia.
7. materiál alebo doklad, ktorý umožňuje jeho využitie aj mimo Číny.
8. iné materiály, ktoré sú užitočné na schválenie vyhodnotenie.

Čína národné zdravie a plánovanie rodiny Komisie (N-HFPC) je zodpovedný za hodnotenie a schvaľovanie, ktorý bude mať normálne viac ako 3 mesiace. Žiadateľ môže byť prítomný na hodnotenie dať prezentáciu na uplatňovanie. Po schválení každej spoločnosti využiť výsledku schválenia.

CBI je možné požiadať aplikovanej látky.

Poznámka: Tento článok je napísaný v júni 2016. Niektoré normy (napríklad GB 9685-2015 návrh je uvedený. Zatiaľ čo v súčasnosti platí GB 9685-2008) podporné informácie tohto článku nie sú oficiálne zverejnené, ale bude čoskoro.

Randis Chemwise je úspešný agent, ktorý sa špecializuje na ponuku profesionálnych poradenských služieb Čína potravín získate registráciou. Sme vybavení skupina kvalifikovaných Čína potravín získate registráciou poradca a profesionálny management tím k vašim službám. Mali môže byť potrebné náš servis, zavolajte nám!

Vyšetrovanie