Nové high-bariéra obalového materiálu

High-bariéra obalového materiálu pre potravinárske obaly trendy, vývoj 4: amorfný nylon bariéru pre nylon 6 krát; SaranHB, bariéra Saran film 10 krát; akrylátová strom ocot metalizovaná vrstva.

Nový typ vysokej bariéry plasty boli široko používané v krajine, ktorá nielen zlepšiť ochranu potravín, obalových materiálov, a zníženie množstva plastov, a dokonca môžete opätovne použiť. Spracovaných potravín, ktoré vyžadujú vysokú bariérová ochrana a vákuové balenie, obal a tak ďalej sú zvyčajne vyžaduje použitie kompozitných obalov. Musíte mať viac ako jednou vrstvou vo viacvrstvových kompozitných materiálov s vysokou prekážkou materiálov. Vysoké bariéry materiálov teraz s hliníkovou fóliou, nylon, polyester, atď. Zlepšenie požiadaviek na zachovanie potravín lepšie bariéra EVOH (etylén vinyl alkoholom kopolymér), polyvinylalkohol, tiež začal byť používaný. EVOH je reťazec-ako štruktúry kryštalické polyméry, set dobré spracovanie polymérov etylénu a vinyl alkoholom polyméru vysokej plynu bariéry v jednom, je nový typ bariéra materiálov, plyn bariérové vlastnosti ako PA (polyamid) 100 krát krát, 10.000 krát krát vyššia ako PE, PP, vyšší ako bežne používa vysoké bariéry PVDC: 10 krát viac než zdvojnásobí. V oblasti potravinárskych obalov, plastové kontajnery vyrobené z EVOH môžete nahradiť sklenené a kovové kontajnery, najmä keď pivo fľašu výbuchy zranených ľudí stala globálnym problémom.

Súčasný vývoj vo vyspelých krajinách a malé pero (CAI kyseliny, polyetylénglykol ocot) prinesie obrovské zmeny na balenie potravín. Chemická štruktúra a PET pero (polyetylénglykol polyetyléntereftalátového octu) je podobný, ale tuhosť vylepšené kyslíka bariérou, odolnosť proti vode ako PET zvýšil niekoľkokrát a UV absorpčné, dobrá odolnosť voči hydrolýze, nízka adsorpcia plynov, obsahovala zvyšky potravín Nepáchne, ktoré možno opakovane použiť.

Anorganické vysoké bariéry sa stane nový obľúbený mikrovlnnej jedlo obalových materiálov. V posledných rokoch výskumu SiOx obalené materiálu PET, PA, PP a ďalšie materiály potiahnuté tenkou vrstvou oxidu kremičitého, to má nielen lepší bariérové vlastnosti a vynikajúce hydrogeológiu prispôsobivosť, jeho bariéra je takmer ovplyvnená teplotou a účinkov klimatických zmien. SiOx potiahnuté vysoko bariérovými vlastnosťami a mikrovlnné priedušnosť, vysokú transparentnosť, môžu byť použité pre vysoké teploty varenia, mikrovlnná rúra a ďalšie flexibilné obaly, môže byť aj do nápojov a balenie jedlého oleja.