Čo plastové obaly s vaše silné stránky?

Vysoká pevnosť: PET oceľový pás s silnú pevnosť, takmer rovnaké špecifikácie oceľového pásu a môže ovplyvniť škálovateľnosť, môže zaistiť bezpečnosť výrobkov.

Druhý, vysoká húževnatosť: PET balenie pás s plastovým objektov, má osobitnú flexibilitu počas prepravy sa vyhnúť hrboľaté balené s ruptúrou spôsobil rozptýlené objektov, zabezpečenie bezpečnosti dopravy.

Tretia, flexibilita: PET plast s žiadne ostré hrany z ocele pás, žiadne poškodenie zabalené objekt. V balení a vybaľovaní nespôsobí ujmu prevádzkovateľovi, vyhnúť všetky nebezpečné faktory.

Štyri, prispôsobivosť: topenia bod PET ocele opaskom 255 ° c medzi dlhodobom horizonte 110 ℃ ~ 260, medzi invariancie a dobrú rozmerovú stabilitu. PET oceľový pás materiálov a výrobného procesu, môžete prispôsobiť sa zmene klímy, vysoká teplota, odolný, odolný proti vlhkosti, na rozdiel od odolnosť proti vlhkosti rust pásu a strata znečistenia životného prostredia, sa znižuje sila väzbu.

Päť krásnych nekoroduje: oceľ je vystavené vzduchu a absorbovať vlhkosť vzduchu spôsobuje hrdze, PET oceľový pás nie je.