Dezinfekčný produkt, naozaj ho používate?

So zlepšením životnej úrovne ľudia venujú čoraz väčšiu pozornosť životnému prostrediu a svojim vlastným čistým, používanie dezinfekčného výrobku čoraz viac a viac, aby ľudia mohli používať bezpečný a bezpečný dezinfekčný výrobok. zorganizovať každý rok na dezinfekciu Výrobky výrobné podniky osobitné opatrenie. A pre verejnosť náš každodenný život bude vystavený tomu, čo dezinfekčný výrobok? A ako vybrať a použiť dezinfekčný výrobok?

① zriedené použitie

Mnohé dezinfekčné prostriedky používané v životnom prostredí, na povrchu a na ovocie a zeleninu je potrebné riediť a musia sa zriediť podľa pokynov.

② dôkladná dezinfekcia

Pre narušenie pokožky a slizníc musí byť dezinfekčný a nemôže byť anti-antibakteriálne činidlá, v rovnakom čase, ak hlienu hlienu rany hlboko, určite ísť do nemocnice pre lekára sa vysporiadať s ranou, a to nie kúpiť svoj vlastný dezinfekčný výrobok. Dezinfekčný výrobok nie sú lieky, nepoužívajte dezinfekčný prostriedok na vyliečenie.

Podstata: "Zdravotnícke zariadenia nemocničnej infekčnej choroby"

"Požiadavky na dezinfekciu bezpečnosti výrobkov na ochranu zdravia" (Guo Wei vydal dohľad 〔2014〕 36)

Opatrenia:

1) Pri používaní nároku na jednotku obsahuje informácie o hodnotení bezpečnosti a ochrany zdravia, ktoré poskytuje jednotka zodpovednosti za výrobok, štítok (typový štítok), návod na použitie, záverečná správa o kontrole, hygienická licencia domáceho výrobného podniku, krajina výroby (región) Doklady a vyhlásenia o dôkazoch.

2) Prvá kategória hodnotiacej správy o bezpečnosti dezinfekčných výrobkov je platná štyri roky, druhý typ dlhodobo efektívnej a dezinfekčnej správy o hodnotení bezpečnosti výrobkov.

3) Pokiaľ ide o dezinfekčné a dezinfekčné prostriedky, ktoré získali hygienickú licenciu, schvaľovací dokument sa môže používať na obdobie platnosti. Doba platnosti sa zmení na správu o hodnotení bezpečnosti a ochrany zdravia a podá sa na záznam v súlade s požiadavkami Pravidiel hodnotenia z roku 2014.

4) Dovážaný dezinfekčný výrobok nemá výrobné podnik zdravotné povolenie, je potrebné poskytnúť kópiu obchodnej jednotky v Číne zodpovednosť.

O podaní:

Štátna zdravotná komisia v "ďalšom posilňovaní dezinfekčného výrobku v postregulácii oznámenia" (dohľad Guo Wei vydal 〔2015〕 90) v jasných požiadaviek na dezinfekciu výrobkov bezpečnostné a bezpečnostné správy poukážky správy.