Dezinfekčný sortiment výrobkov, široko používaný

Pokiaľ ide o dezinfekciu výrobku, má definíciu, naše predpisy majú aj požiadavky. Dezinfekčný výrobok by sa mal používať na dezinfekciu alebo dezinfekciu niektorých výrobkov, nazývame to dezinfekčný výrobok. Dezinfekčný výrobok v súlade s pôvodným Ministerstvom zdravotníctva - v súčasnosti nazvaný Národná komisia pre plánovanie zdravia a rodiny, vydal "dezinfekčný prístup" k dezinfekčným produktom uvedeným v štyroch kategóriách: prvá kategória je dezinfekčná látka, druhá kategória je dezinfekčné zariadenie, tretia trieda je jednorazová zdravotná starostlivosť, štvrtá kategória je jednorazová lekárska spotreba. Tieto štyri kategórie sú dezinfikované výrobky.

Dezinfekčný výrobok, ktorý ste práve povedali, vrátane zdravotníckych potrieb, dezinfekcie potravín a denných hygienických produktov. Aké sú rôzne požiadavky na hygienu a účinnosť dezinfikovaných výrobkov s rôznym použitím?

V skutočnosti, pre tento dezinfekčný výrobok, naša krajina má sériu noriem na splnenie požiadaviek rôznych dezinfekčných noriem, množstvo dezinfekčných strojov má tiež štandardné jednorazové zdravotnícke potreby, jednorazové zdravotnícke potreby tiež majú špecializované dezinfekčné štandardy.

Dezinfekčný sortiment výrobkov, široko používaný. Teraz je veľa supermarketov v každodennom použití dezinfekčný výrobok, ako je kúpeľňa, kuchynský dezinfekčný výrobok, sú oslnivé, náš národný dezinfekčný výrobok na trhu

V skutočnosti existujú na trhu niektoré výrobky, ktoré ste práve uviedli, nie je v rámci nášho katalógu dezinfekčných výrobkov a môžu existovať niektoré antibakteriálne produkty súvisiace s dezinfekčným produktom, niektoré čistiace prostriedky, môžu byť viac alebo viac menej tvrdí, že má účinok odstránenia mikroorganizmov, existuje účinok inhibície mikróbov, existujú antimikrobiálne účinky, takže to je iný. Za to spravidla neriadi ako dezinfekčný výrobok.

Dezinfekčný výrobok na trhu, aby sme videli viac, sú niektoré dezinfekčné prostriedky, ako dezinfekčný prostriedok odevov, dezinfekčné kuchynské náčinie, rovnako ako dezinfekčný prostriedok na ručné dezinfekčné prostriedky a niekedy používané v domácich zvieratách, objekty, povrchy Dezinfekčné prostriedky na týchto miestach môžu byť viac na trhu.

Ak chcete kúpiť dezinfekčný výrobok, aby ste poradili, najprv musíte zakúpiť legitímny výrobok. Dezinfekčný výrobok na výrobných podnikoch alebo povolenie, keď si kúpite dezinfekčný výrobok, je potrebné zistiť, či ide o povolenie na výrobu podniku. Ak existujú dôkazy preukazujúce, že tento typ výrobných podmienok výroby, výrobný proces pod kontrolou, ľahšie.

Po druhé, ak si vyberiete trochu skôr pred výrobkom, je lepšie sa pozrieť na schválenie zdravotného povolenia. Hoci je teraz zrušená, ale podľa môjho dojmu, existujú dôkazy o tom, že výrobok, predtým schválené výrobky, v zásade celková kvalita je stále oveľa lepšia.

Po tretie, musíme si vybrať svoje vlastné výrobky. Ako použitie dezinfekcie vnútri domáceho efektu, bezpečnosť je tiež veľmi dôležitá. Napríklad počas obdobia SARS som vedel, že existuje priame zavedenie kyseliny peroctovej ako doplnku. Niekto umiestnil kyselinu peroctovú na stranu toalety. V dôsledku toho sa dieťa dotklo, fľaša bola rozbitá, dieťa bolo zranené a zranené. Systémová korózia, tento účinok je relatívne silný.

Takže v tomto prípade sme ako domov dezinfekcie, pretože denná dezinfekcia musí vybrať niektoré z miernejších, úloha doma v dostatočnom množstve na linke, nie nevyhnutne ako pokročilé alebo pre všetky mikróby sú účinné. Bezpečné a efektívne sú potrebné.

Po štvrté, pozrite sa na pokyny, pokyny a použitie našich každodenných životných partnerov.