Konzervačné látky a kozmetické Mix

Konzervačné látky a kozmetické prípravky, miešanie, aby sa zabránilo akejkoľvek zmeny hmotnosti, pachy a patogénne plesne, od výroby až po dodanie zákazníkovi, kým boli konečne dokončená s použitím mikroorganizmu. Všeobecné ochranné prostriedky kozmetiky, hydrochinón je biela kryštalická látka, rozpustná vo vode, etanol a éter a málo rozpustný v benzénu. Hydrochinón je dôležité chemické
Chemické konzervačné látky najčastejšie používajú konzervačných látok v kozmetických výrobkoch. Skladá z týchto členov, napríklad Nepálska gold ester, etyl nipagin a buytlparaben. Podľa Uložiť zamýšľaný účel, či produkty sú vodou rozpustné látky alebo látky rozpustné v oleji, benzénu a vybrať primeraný základ materiálu (napr. mlieko alebo smotana, a tak ďalej) a integrované produkty. Benzén chemikálií skupiny bol používaný ako kozmetiky konzervačných látok pre viac ako 40 rokov veľký úspech.
Kozmetiky v posledných rokoch, nipagin bez rozvoja. Neobsahuje žiadne produkty obsahujúce benzénu vyvíja a vyrába špeciálne čistota, kde je nižšie riziko bakteriálnej kontaminácie. Stability takýchto výrobkov použiť aj alternatívne poskytuje antibakteriálne schopnosti, aby sa zabezpečila bezpečnosť a stabilita kozmetiky.
OEM kozmetika Cosmetec Japonsko pre všetky činnosti týkajúce sa tvorby a rozvoja s cieľom zabezpečiť, že váš produkt poskytuje bezpečným a spoľahlivým spôsobom.