Chemické nariadenie

Chemické nariadenie
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Chemické nariadenie služby

Pokiaľ ide o globálnej dedine dnes medzinárodného podnikania sa stáva kľúčom. Medzinárodné obchodné chemikálií čelí druhy regulačných požiadaviek.

Ako dnes, USA, Kanada, Európska únia, Japonsko, Kórea, Taiwan, Philippe, Austrália, Nový Zéland a pevninskej Číny všetky majú predpisy na registračnej povinnosti pre nových chemických látok a existujúcich chemických látok. To je zvyčajne požadované, že registračný príslušnému orgánu sa urobí pred výroby alebo dovozu v týchto krajinách, oblastiach.

GHS (Globálny harmonizovaný systém klasifikácie) a označovania chemikálií, fialová kniha je ďalšou kľúčovou otázkou pre chemické medzinárodné podnikanie. Krajiny a oblasti uvedené vyššie, a Thajsko, Vietnam, Malajzia, Indonézia, Singapur, Turecko, Brazília, Uruguaj atď všetky potrebné poskytovať KBÚ a bezpečnosť štítok v ich miestnej úradný jazyk a ich súvisiace normy.

Existujú aj ďalšie predpisy najmä niektoré medzinárodného dohovoru, napríklad chemikálií súvisia chemického dohovoru zbraň, drogových prekurzorov, úbytok ozónovej vrstvy, Štokholmského dohovoru o POPS, odporúčaniach OSN Orange Book, atď...

Vo vnútri krajiny alebo oblasti, bude ďalej ďalšie pravidlá pre chemikálie dodržiavať. Napríklad v Číne, nebezpečné chemické výrobca získa výrobné licenciu na bezpečnosť, nebezpečné obchodník musí získať nebezpečné chemické živnostenský, niektoré nebezpečné chemické užívateľa musí získať bezpečné používanie povolenia. A ďalšie ovládacie prvky pre napr hyper toxické chemikálie, chemikálie zodpovednosť na výrobu výbušnín, výroba povolenia pre niektoré priemyselné chemikálie, registráciu nebezpečných chemických látok, atď. Ak chemické #39; s žiadosť pole sa vzťahuje na ľudské zdravie, neexistujú osobitné predpisy napríklad registrácia na kontakt s potravinami, pre prenosné čističky, dezinfekčných prostriedkov, kozmetiky a pod...
Nesplnenie nariadení môžu čeliť závažným dôsledkom a bude mať vplyv na rozvoj spoločnosti.

Randis ChemWise je profesionálny spoločnosť, poskytujúca chemické nariadenie súlad služby, najmä pre Čínu s nariadeniami. Ak máte potrebné, kontaktujte nás.


Randis Chemwise je úspešný agent, ktorý sa špecializuje na ponuku profesionálnych poradenských služieb chemické nariadenia. Sme vybavení skupina kvalifikovaných chemické nariadenie konzultant a profesionálne vedenie tímu k vašim službám. Mali môže byť potrebné náš servis, zavolajte nám!

Vyšetrovanie