Nebezpečné chemické registrácie

Nebezpečné chemické registrácie
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Čína nebezpečné chemické registrácie

Nebezpečné chemické registrácie (alebo nebezpečné chemické registrácie) má bol realizovaný viac ako 10 rokov.

Prvé nariadenie registrácie bol vydaný v septembri 2000, vyžadujúce Čína výrobcovia nebezpečných chemických výrobkov vykonať registráciu.
Prvé nariadenie bolo revidované 2 roky neskôr, požaduje používateľom nebezpečných chemických výrobkov a hyper jedovatých chemikálií, rovnako ako iné jednotky s spĺňajúcej kritériá dôležité riziko zdrojov # 39; GB18218-2009 #39; vykonať registráciu.

V júli 2012 Čína štátnej správy pracovisko bezpečnosť píly vydal nariadenie č. 53 vydať nové nariadenie o nebezpečných chemických registrácie. Body tohto nového nariadenia sú nižšie,
1. Čína výrobcovia a dovozcovia nebezpečných chemikálií zaevidujte nebezpečné chemikálie uvedené v lt; nebezpečné chemické Categorygt;. Kategórie bol prijatý vo februári 2015, nahrádza verziu 2002.
2. novozaložená nebezpečných chemických výrobcov mali vykonať registráciu pred konečné prijatie výstavbou závodu.
3. dovozcovia mali vykonať registráciu pred prvým dovozom.
4. Ak výrobca vyrába a dováža rovnaké nebezpečné chemikálie, výrobca by mal vykonať registráciu ako výrobca a poskytovať informácie dovezených nebezpečných chemických.
5. Ak chemický výrobok (zmes alebo prípravok) nie je pokrytá lt; nebezpečné chemické Categorygt; ale zložiek výrobku sú pokryté a celkový pomer týchto krytých zložiek sú viac ako 70 w/w%, chemický výrobok by mali byť tiež registrované.
6. Ak je jasné, nebezpečných vlastnostiach chemických produktov, identifikáciu rizika a klasifikácie výrobku treba akreditovaných jednotkami. Ak identifikácia a klasifikácia výsledok spĺňa kritériá nebezpečné chemikálie ako špecifikované v lt; nebezpečné chemické Categorygt; registrácia pre tento produkt mali tiež.

Postup registrácie:
1). čínsky výrobca alebo dovozca (ďalej len #39; Registrujúci #39;) podať žiadosť prostredníctvom registračného systému.
2). miestny úrad registrácie generovať účet pre registráciu v systéme.
3). registrujúci vyplní informácie (hlavne SDS, ako aj čínsky GHS SDS a bezpečnostné označenie) v systéme.
4). miestny úrad registrácie skúma predložených materiálov. Ak materiály sú dobré, potom miestny úrad registrácie predložiť materiály do národnej registrácie Office NRCC na záverečnej skúške.
5). pri materiály aj skúšku podľa NRCC, potom papierové registračné materiály sú miestneho registračného úradu registrujúci predloží.
6). registračného osvedčenia vydaný Registrantovi.

Registračné materiály:
(1). registračný formulár.
(2). kópiu živnostenského listu výrobcu alebo dovozcu.
(3). SDS a bezpečnostné označenie nebezpečných chemických výrobkov, ktorá by mala naplniť Čína národné normy.
(4). 24hod núdzové telefónne číslo, ktoré by mal spĺňať požiadavky.
(5). nebezpečné chemické #39; s špecifikáciou akosti (alebo štandardný kód zodpovedajúci Čína noriem).

24hod núdzové telefónne číslo požiadavka
*. Pracujú zamestnanci na plný úväzok, 24hod v službe. Zamestnanci by mali byť oboznámení s nebezpečnými vlastnosťami ich nebezpečných chemických látok a zodpovedajúce núdzové opatrenia (núdzové opatrenia pre požiare výbuchy, únik/toxication /suffocation/burn počas výroby používaní, skladovaní a preprave), by mal byť schopný reakciu presne.

*. Ak nebezpečných chemických výrobcov mali zveriť 24hod núdzové konzultácie registračné úrady Ak nie sú schopní poskytovať konzultácie sám.
*. Dovozcovia nebezpečných chemických zriadi núdzové konzultačnú službu samy alebo poverením úradu pre registráciu a odtlačok 24hod núdzové telefónne číslo bezpečnostný štítok dovezených nebezpečných chemických látok.

Požiadavka SDS a bezpečnostné značky
a. niektoré fyzikálno-chemické vlastnosti sú povinné, pokiaľ nespĺňajú podmienku oslobodenia: nákladmi bod varu, hustota pár, hustote, výbušný limit.
b. znenie a formát KBÚ a bezpečnostné značky. SDS a štítok musí byť GHS verziu, v zjednodušenej čínštine, a stretnutie Čína súvisiacich noriem napr GB/T 16483, GB 15258, GB/T 17519.
Pozoruhodné bodov sú, že SDS generované softvér zvyčajne nemôže splniť požiadavku. A z dôvodu kapacity personálu v rôznych miestnych registračné úrady, SDS dobré preskúmať jeden miestny úrad registrácie môže zlyhať v inej miestnej registrácie (napríklad rovnaký nebezpečný chemický výrobok dováža rôzne Číny dovozcami v rôznych provinciách); a je jasné, že vývozcovia alebo výrobcovia mimo Čínu urobiť registráciu.

Registráciu certifikátu je platný 3 roky. Pred uplynutím, certifikát by sa mal predĺžiť Ak chemického podniku bude pokračovať. Rovnakých materiálov malo poskytnúť najmä revíziu KBÚ je potrebná, pretože Čína vyžaduje SDS sa revidujú každé 3 roky.

Budete potrebovať pomoc na nebezpečné chemické registrácie, nás môžete kontaktovať.

Randis Chemwise je úspešný agent, ktorý sa špecializuje na ponuku profesionálnych poradenských služieb nebezpečných chemických registrácie. Sme vybavení skupina kvalifikovaných nebezpečných chemických registráciu konzultant a profesionálne vedenie tímu k vašim službám. Mali môže byť potrebné náš servis, zavolajte nám!

Vyšetrovanie