Nariadenie pozadia

Nariadenie pozadia
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Registrácia nového chemického---pozadia

Účinnosť chemických registračného systému v Číne od októbra 2003 a jej revidované znenie účinné od 15. októbra 2010, žiadne chemické výrobky obsahujúce nové chemické látky môžu byť dovážané/vyrábané/použité v pevninskej Číne, pred novú chemickú látku je registrovaný poslankyňa (Ministerstvo životného prostredia ochrany z Číny) – vopred marketing / pre-výroba princíp, tiež známy ako čínsky dosah systému.
Nové chemické látky sú tieto chemické látky nie sú uvedené v IECSC (zásob existujúce chemické látky z Číny).
Registrácia nového chemického treba poslankyňa, predložením sadu dokumentov (vrátane vlastností týchto nových chemických látok, ich odhadované účinky na životné prostredie, ľudské, atd) Poslanec Hodnotenie a schvaľovanie.
Špeciálne požiadavky na ekotoxikologické údaje je, že niektoré musia byť odskúšané v Číne čínsky testovací mikroorganizmus certifikovaných laboratórií.
S cieľom ochrániť záujmy zákazníka, Randis berie zodpovednosť nezverejňovať informácie, ktoré dostala od zákazníkov (vrátane zákazník #39; s meno) do akéhokoľvek 3rd party bez písomného súhlasu od zákazníka. Okrem toho Randis je aj podpísanie kvasničnými tajomstva s vybrané certifikované laboratóriu.

Randis Chemwise je úspešný agent, ktorý sa špecializuje na ponuku profesionálnych poradenských služieb nariadenia pozadia. Sme vybavení skupina kvalifikovaných nariadenia pozadia konzultant a profesionálne vedenie tímu k vašim službám. Mali môže byť potrebné náš servis, zavolajte nám!

Vyšetrovanie